fulltext

8. 5. Den osvobození

Zítra: Ctibor
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Centrum pro zdravotně postižené MSK o.p.s. - Terénní sociální poradenství

Centrum pro zdravotně postižené MSK o.p.s. - Terénní sociální poradenstvíJednou z činností organizace je poskytování odborného sociálního poradenství. Osobám se zdravotním postižením, seniorům či pečujícím jsou zodpovězeny dotazy a poskytnuty informace o existujících dávkách a příspěvcích, kompenzačních pomůckách, pracovním uplatnění aj. Toto poradenství je poskytnuto zdarma. Pro klienty, kteří nemají kvůli vysokému věku nebo zdravotnímu postižení možnost navštívit poradenská centra v Krnově, Bruntále nebo Vrbně pod Pradědem, se nabízí i možnost terénního sociálního poradenství. Podmínkou je bydliště na území bývalého okresu Bruntál a splnění alespoň jednoho z výše uvedených kritérií (tj. věk nebo zdravotní stav).

Terénní sociální poradenství zajišťuje sociální pracovník každý čtvrtek. Navštíví Vás v místě Vašeho bydliště na základě telefonické nebo písemné objednávky, a to na tel. 554 718 068 nebo na e-mailu czp.bruntál@czp-msk.cz. Pokud je možné, specifikujte prosím pro pracovníka svůj požadavek. Lépe se tak může připravit k pomoci naplnit Vaše přání, a to vyřešit nepříznivou situaci.

Kontaktní údaje

Dr. E. Beneše 1497/21, 792 01 Bruntál

Telefon: +420 554 718 068

E-mail: czp.bruntál@czp-msk.cz

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Počasí

Sobota Zataženo 14/4 °C
Neděle Polojasno 23/6 °C
Pondělí Jasno 26/9 °C
Úterý Zataženo 23/12 °C

Návštěvnost stránek

299051