29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlasování - fotografická soutěž „Moje oblíbené místo"

Hlasování - fotografická soutěž „Moje oblíbené místo"Pozor hlasování! Hledáme vaše oblíbené česko-polské místo. O jedné vítězné fotografii rozhoduje široká veřejnost. Hlasuje se online. Prohlédněte si fotogalerii, nejoblíbenější fotku označte „lajkem“. Hlasování probíhá do pondělí 3. října 2022 do 18 hodin.

V rámci projektu „Česko-polská cesta po regionu“ se uskutečnila fotografická soutěž „Moje oblíbené místo“, do které se přihlásilo 41 soutěžících. Fotosoutěž byla určena pro širokou veřejnost z Moravskoslezského kraje a Opolského vojvodství. Nyní dáváme prostor všem lidem, kteří svým „lajkem“ mohou rozhodnout o jedné z vítězných fotografií.

Stačí si prohlédnout fotogalerii všech přihlášených soutěžních fotografií na naší facebookové stránce zpravodajství STA Bruntálsko a dát „lajk“ jakékoliv z nich. Fotogalerii najdete zde – https://www.facebook.com/stabruntalsko/posts/pfbid09qsZXSbKmn4WsywQubu3ZH33DYbwFUujCEmriZYDK4QEckwvsW8bw3KHAEschJWLl. Hlasování probíhá do pondělí 3. října 2022 do 18 hodin.

 

Více na https://stabruntalsko.cz/rozhodnete-o-jedne-vitezne-fotografii-fotosoutez-hleda-oblibene-cesko-polske-misto-zacalo-hlasovani-online/

 


Počasí

Středa Zataženo 22/12 °C
Čtvrtek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 19/14 °C
Pátek Zataženo 21/12 °C
Sobota Zataženo 17/14 °C

Návštěvnost stránek

406170