fulltext

8. 5. Den osvobození

Zítra: Ctibor
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Pomoc osobám se zdravotním postižením a seniorům

Pomoc osobám se zdravotním postižením a seniorůmPomoc osobám se zdravotním postižením a seniorům nejen v době koronakrize - Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Naše organizace již přes deset let pomáhá osobám se zdravotním postižením a seniorům a  to se nezměnilo ani během současné epidemie koronaviru. Řada osob se zdravotním postižením a seniorů je v menší či větší míře odkázána na pomoc druhých (rodiny, známých či sociálních služeb). Může se jednat o pomoc s nákupy, úklid domácnosti, doprovod k lékařům, pomoc při osobní hygieně, ale také o vyplnění volného času, mít možnost si s někým popovídat či vyřešit osobní záležitosti a problémy. Ve všech těchto výše uvedených příkladech Vám můžeme pomoci! Naše organizace zajišťuje tyto sociální služby:

  • Osobní asistence (např. úklid domácnosti, zajištění nákupu, pomoc při osobní hygieně, přesunech, vyplnění volného času, …)
  • Individuální bezbariérová doprava (zajištujeme dopravu také speciálně upravených vozidlem pro vozíčkáře)
  • Půjčovna kompenzačních pomůcek (např. toaletní křeslo, chodítka, vozíky, …)
  • Poradna pro osob se zdravotním postižením (pomoc při vyřízení invalidního důchodu, dávek pro osoby se zdravotním postižením, …)

Je pro nás důležité, aby lidé se zdravotním postižením a senioři nezůstali bez potřebné pomoci. Naše služby poskytujeme nepřetržitě od začátku epidemie koronaviru. Při poskytování našich služeb se řídíme aktuálními vládními předpisy a klademe důraz na zajištění zdraví a bezpečnosti jak našich klientů, tak našich pracovníků. 

Bližší informace o naší organizaci a nabízených službách naleznete na internetových stránkách www.czp-msk.cz či na našem pracovišti.

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Dr. E. Beneše 1497/21, 792 01 Bruntál
Telefon: +420/554 718 068
E-mail: czp.bruntal@czp-msk.cz

logo CZP MSK BAR.jpg

CZP_FB-Cover-photo_2018-11.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Počasí

Sobota Zataženo 14/4 °C
Neděle Polojasno 23/6 °C
Pondělí Jasno 26/9 °C
Úterý Zataženo 23/12 °C

Návštěvnost stránek

299052