Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Jezdecký klub Brantice informuje.....

Jezdecký klub Brantice informuje.....Klára Poledňáková, reprezentantka ze stáje JK Brantice se v letošním roce opět účastnila Oblastního mistrovství, které se konalo ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde získala bronzovou příčku. V červenci si Klára se svou Fionou splnila kvalifikaci na MČR.
Další novinkou je posila, která bude startovat a reprezantovat naši stáj-JK Brantice, a tou je Lucie Boháčová, která taktéž se svým poníkem Cipískem splnila kvalifikaci na MČR. Mezi další naše úspěchy patří prozatimní umístění v žebříčku, který se jezdí na styl jezdce, kde Klára zaujímá momentálně 7 příčku z celé republiky v kategorii 8-12 let na pony B, a Lucie ve stejné věkové kategorii,ale výškově s ponym A -PRVNÍ MÍSTO!!, tak doufám, že toto skvělé umístění udržíme.
Budeme se snažit dobře reprezentovat Brantice na Mistrovství České republiky ve Zduchovicích poslední srpnový týden.Tak nám prosím držte palce!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

fulltext

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie

Aktuality

http://www.silesiatourism.com/

www.jeseniky-rodina.cz

 

oficial_logo_STA_Bruntalsko_zpravodajstvi_2017.jpg

 

www.edpp.cz/dpp/brantice

Návštěvnost stránek

264683
brantice_footer.png